Montážník dřevostaveb

Místo výkonu práce: Zlín okolí

Pracovněprávní vztah: Hlavní pracovní poměr – plný úvazek
Nástup do zaměstnání: květen 2022
Mzda: 26.000 Kč / měsíc + prémie

Náborový příspěvek: 10 000 Kč

Co po tobě požadujeme:

  • Vzdělání střední odborné s výučním listem, vzdělání úplné střední odborné s vyučením i maturitou
  • Zručnost, zodpovědnost za provedenou práci
  • Flexibilita, spolehlivost
  • Znalost technických výkresů

Co ti nabízíme:

  • zázemí stabilního zaměstnavatele
  • práci v jednosměnném provoze
  • kvalitní zaučení se zaměřením na další rozvoj
  • férové jednání s respektem
  • pro všechny zodpovědné pracovníky motivující ohodnocení a možnost kariérního postup

Náplň práce:

  • montáže dřevostaveb
  • skládání a spojování stavebních panelů dle stavební dokumentace
  • příprava a kontrola pracoviště, pracovního nářadí a zařízení
  • dodržování stavebních postupů a metod dle zadání stavební dokumentace
  • práce jsou realizovány po celé ČR někdy i s nutností přespání v místě stavby

Benefity:

  • mimořádné, týmové a roční prémie
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • věrnostní prémie již po prvním roce v zaměstnání, jejíž výše se odvíjí podle odpracovaných let. Například po třech letech je výše prémie 4 000 Kč, po čtyřech 5 000 Kč a je vyplácena jedenkrát ročně.
  • stravenkový paušál
  • firemní tělocvična zdarma
  • firemní akce i pro rodinné příslušníky
Vyber pozici
Vložte prosím vaše jméno a příjmení.
Špatný tvar telefonní čísla
Špatný tvar emailu.