O nás

O společnosti TAŠ-STAPPA beton

Betonárna Zlín – Prštné byla postavena jako nový výrobní areál v roce 2000 a vybavena nejmodernější výpočetní technikou pro výrobu betonových směsí. Nejprve s míchacím centrem K 05 Stetter, poté v roce 2006 byla provedena modernizace míchacího centra na 2 m3 BHS 2 s hodinovým výkonem 90 m3 za hodinu. Tímto se stala betonárnou s největším hodinovým výkonem ve Zlíně. Na betonárně je k dispozici 5 zásobníků pro sypké materiály, jako jsou cement, struska, popílek, vápenec a anhydrit, dále pak 5 zásobníků pro různé druhy kameniva a 10 zásobníků pro přísady používající se pro zlepšení vlastností betonu.

Výroba je plně automatizovaná s maximálním omezením lidského faktoru. Při dávkování jednotlivých složek využíváme vah s tenzometrickými snímači, které jsou pravidelně kalibrovány. Jednotlivé zásobníky kameniva jsou vybaveny vlhkostními sondami pro měření obsahu vody v kamenivu, což zajišťuje správné dávkování kameniva a vody.

Pro ekologický provoz betonárny byla postavena recyklační linka pro zbytky betonů vrácených ze staveb, ale také z oplachu autodomíchávačů a čerpadel. V rámci vodního hospodářství byl vystavěn odlučovač ropných látek.

o-nas.jpg

Nabízíme i kamenivo

V roce 2004 jsme rozšířili nabídku naší společnosti o maloobchodní a velkoobchodní prodej kameniva. Během uplynulých let jsme se zařadili mezi významné dodavatele kameniva nejen ve Zlínském kraji, ale i na celé Moravě. Dodávky nabízených materiálů zajistíme velmi operativně jak pro drobné odběratele, prodejní sklady tak i pro velké stavby. Nabízíme přírodní kamenivo drcené i těžené různých frakcí v množství dle požadavků zákazníka. V našich prodejních skladech ve Zlíně-Loukách a Zlín-Prštné-Betonárna nabízíme těžené a drcené kamenivo v dostatečném množství.

Dále dodáváme kamenivo dle požadavků zákazníků přímo od výrobce na stavby po celé Moravě.

Samozřejmostí je zajištění dopravy našich materiálů dle požadavku zákazníků od multikáry až po návěsy. 

8 hlavních důvodů, proč si objednat náš beton

Ico Rychlost@2xOnline poradenství při výběru betonu

Ico Izolace@2xNejmodernější technika ve Zlíně

Ico Vyroba@2xLokalita blízko samotného centra Zlína

Ico Zaruka@2xBeton TAŠ-STAPPA je certifikovaný

Ico Pristup@2xPůsobnost ve Zlíně přes 20 let jako záruka kvality

Ico Naklady@2xObsloužených tisíce spokojených zákazníků

prevzetiNabízíme i kamenivo 

Ico Naklady@2xIndividuální přístup ke každému zákazníkovi